2013-03-09-fakt-pl-jak-obiecywala-wyborcom-tak-robi.txt

(1 KB) Pobierz
Anna Grodzka. Oddycha w Sejmie pełnš piersiš! W końcu

Jak obiecywała wyborcom, tak robi. Anna Grodzka (59 l.) zmienia polskie prawo. W pištek w Sejmie odbywało się pierwsze czytanie projektu dotyczšce zmian w kodeksie karnym. O zaostrzeniu kar za porwania i zabójstwa dzieci mówiła posłanka Ruchu Palikota, o której można powiedzieć, że w Sejmie czuje się już jak ryba w wodzie lub, że wreszcie oddycha w nim pełnš piersiš!

Jak obiecywała wyborcom, tak robi. Anna Grodzka (59 l.) zmienia polskie prawo. W pištek w Sejmie odbywało się pierwsze czytanie projektu dotyczšce zmian w kodeksie karnym. O zaostrzeniu kar za porwania i zabójstwa dzieci mówiła posłanka Ruchu Palikota.

Sprawa niezwykle ważna, ale posłowie jak zwykle w pištek woleli urwać się z posiedzenia i wczeniej rozpoczšć weekend. Podczas czytania projektu kompleksowych zmian w kodeksie karnym, na sali plenarnej było ich nie wielu. A szkoda. Bo wbrew temu, co często złoliwie zarzucajš posłance Ruchu Palikota adwersarze polityczni, nie zajmuje się ona w Sejmie jedynie walkš o prawa mniejszoci seksualnych. Ale zgodnie z tym, co obiecała w kampanii wyborczej, ulepszaniem prawa dla wszystkich. I jej obecnoć w sejmowej Komisji Sprawiedliwoci nie jest przypadkowa, co udowodniła wczoraj na mównicy.

ródło: http://www.fakt.pl/Jak-obiecywala-wyborcom-tak-robi-Anna-Grodzka-59-l-zmienia-polskie-prawo,artykuly,203157,1.html
Zgłoś jeśli naruszono regulamin