2013-02-15-gazeta-pl-napadli-znana-transseksualistke-w-jej-mieszkaniu.txt

(1 KB) Pobierz
Napadli znanš transseksualistkę w jej mieszkaniu

Kilka zamaskowanych osób miało pobić goci na gejowskiej imprezie. Sprawę bada policja.
Atak opisała na blogu Jej Perfekcyjnoć, czyli jedna z najbardziej znanych osób transseksualnych w Polsce. Jest socjologiem i rzecznikiem Parady Równoci. W rzeczywistoci nazywa się Mariusz Drozdowski, ale uważa się za kobietę.

Do zdarzenia doszło przed tygodniem w nocy z pištku na sobotę. Podczas imprezy w mieszkaniu Jej Perfekcyjnoci na Ochocie kto zadzwonił do drzwi. Młody mężczyzna spytał, czy może się dołšczyć. Jej Perfekcyjnoć odmówiła. Co było dalej, opisuje tak: Gdy chciałam już zamykać drzwi, stało się. Z końca korytarza zaczęli biec w naszš stronę młodzi ludzie owinięci na twarzy szalikami. Próbowałam zamknšć drzwi, ale podczas szarpaniny który w nich mnie popchnšł i upadłam w mieszkaniu. Wtedy wtargnęli do rodka i rzucili się do bicia. Niewiele mówili. Jedynie co w stylu ťCo jest, k...?! Ť albo: ťMacie, pedały Ť. Według relacji pokrzywdzonych wszystko trwało nie więcej niż 20-30 sekund. Następnego dnia rano włacicielka mieszkania zgłosiła sprawę policji. - Prowadzimy postępowanie - potwierdza asp. Mariusz Mrozek, rzecznik komendy stołecznej. - Przesłuchujemy wiadków. Sprawców na razie nie udało się ustalić.

Jej Perfekcyjnoć jest przekonana, że atak miał podtekst homofobiczny. Na poczštku lutego pod oknem mieszkania innej znanej transseksualistki Rafalali na Woli kto napisał sprejem "pedał". Policja szuka sprawcy.

ródło: http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,13404901,Napadli_znana_transseksualistke_w_jej_mieszkaniu.html
Zgłoś jeśli naruszono regulamin